.: Procesy zbrodniarzy
Strona główna
Aktualności
Historia obozów
Władze zwierzchnie
Obozy zagłady
Obozy
    koncentracyjne
KL Lublin (Majdanek)
   Obóz
    Założenia i budowa
    Organizacja obozu
    Obsada stanowisk
    FKL
   Podobozy
   Więźniowie
    Oznaczenia
    Funkcyjni
    Samopomoc i
      konspiracja
   Ucieczki
   Warunki bytowania
   Eksterminacja
   Grabież
   Kalendarium
   Obóz NKWD
   Procesy zbrodniarzy
   Muzeum
   Galeria
   Zdjęcia archiwalne
   Zdjęcia współczesne
Biogramy
Eksperymenty
Dokumenty
Słowniczek obozowy
Filmy
Czytelnia
Autorzy
Linki
Bibliografia
Subskrypcja
Wyróżnienia
Księga gości

Ściganie zbrodniarzy
Procesy członków KL Lublin
Wykaz sądzonych członków załogi KL Lublin

ykaz został skonstruowany z następujących elementów:



imię i nazwisko / data urodzenia / stopień wojskowy / stanowisko w obozie / data wyroku / wymiar kary lub data stracenia

W wypadku braku pewnych informacji o danej osobie np. daty urodzenia, w wykazie pole to było pomijane.

Skazani przez Specjalny Sąd Karny w Lublinie
w 1944 r.:
1. Gerstenmeier Wilhelm / 17.01.1908 / SS-Hauptscharf. / referent / 2.12.1944 / k. śmier. / str. 3.12.1944
2. Pohlmann Edmund / kapo / samobójstwo 22.11.1944
3. Scholen Theodor / 22.04.1904 / SS-Rottenf. / 2.12.1944 / k. śmier. / str. 3.12.1944
4. Stalp Heinz / 5.06.1913 / kapo / 2.12.1944 / k. śmier. / str. 3.12.1944
5. Thernes Anton / 8.02.1892 / SS-Obersturmf. / zastępca szefa Oddziału IV / 2.12.1944 / k. śmier. / str. 3.12.1944
6. Vogel Hermann / 2.07.1902 / SS-Rottenf. / czł. zał. / 2.12.1944 / k. śmier. / str. 3.12.1944

w 1945 r.:
1. Hoffmann Paul / 15.05.1907 / SS-Unterscharf. / szef krematorium / 14.11.1945 / k. śmier. / str. 23.12.1945

w 1946 r.:
1. Czowhan Michael / 1.01.1924 / SS-Schütze / wartownik / 7.01.1946 / 4 / zw. 10.08.1948
2. Hajlicz Michail / 28.10.1916 / SS-Schütze / wartownik / 21.05.1946 / 3
3. Wiemer Johann / 19.07.1906 / SS-Schütze / wartownik / 7.02.1946 / 4 / zw. 28.07.1958

Skazani przez Sąd Okręgowy w Lublinie
w 1946 r.:
1. Nieden Jacob / 15.07.1910 / SS-Schütze / czł. zał. / 2.01.1946 / 10 / zw. 16.02.1956

w 1947 r.:
1. Buschbaum Friedrich / 14.09.1904 / SS-Schütze / wartownik / 20.11.1947 / k. śmierci, ułaskawiony / zw. 31.05.1956
2. Kaufmann Franz / 23.07.1908 / SS-Unterscharf. / wartownik / 31.12.1947 / 5
3. Kiss Paul / 13.07.1902 / SS-Sturmmann / wartownik / 31.12.1947 / 5 / zm. 26.04.1950
4. Klaus Michael / 21.09.1911 / SS-Sturmmann / wartownik / 31.12.1947 / 5 / zm. 26.04.1950
5. Koch Adam / 16.12.1916 / SS-Rottenf. / wartownik / 31.12.1947 / 5 / zw. 17.10.1952
6. Kubasak Johann / 31.12.1909 / SS-Rottenf. / wartownik / 31.12.1947 / 5
7. Pelger Michael / 27.03.1908 / SS-Rottenf. / 29.12.1947 / k. śmier. / str. br. b. d.
8. Reinartz Wilhelm August (Willi) / 17.03.1910 / SS-Unterscharf. / sanitariusz / 28.10.1947 / k. śmier. zamieniona 14.05.1948 na 2 lata
9. Reiss Peter / 22.02.1901 / SS-Sturmmann / wartownik / 29.11.1947 / k. śmier. / str. 23.06.1948

w 1948 r.:
1. Ackermann Kurt / 20.03.1901 / SS-Schütze / wartownik / 7.01.1948 / 7 lat / zw. 17.03.1954
2. Anacker Konrad / 13.02.1892 / SS-Schütze / wartownik / 30.06.1948 / 3 lata / zw. 26.06.1950
3. Aufmuth Hans / 18.01.1905 / SS-Schütze / wartownik / 3.01.1948 / 8 lat / zw. 17.03.1954
4. Bauder Philip / 10.09.1911 / SS-Schütze / wartownik / 3.01.1948 / 8 lat / zw. 18.12.1954
5. Beck Karl / 24.02.1912 / SS-Unterscharf. / wartownik / 3.06.1948 / 10 lat / zw. 20.09.1955
6. Becker Martin / 5.12.1898 / SS-Schütze / wartownik / 2.02.1948 / 6 lat / zw. 26.11.1952
7. Berger Martin / 18.01.1910 / SS-Rottenf. / wartownik / 7.01.1948 / 4 lata / - / zm. 15.10.1948
8. Bertl Michael / 23.06.1909 / SS-Sturmmann / wartownik / 6.02.1948 / 7 lat / zw. 15.07.1954
9. Betz Johann / 18.12.1906 / SS-Sturmmann / wartownik / 8.03.1948 / 5 lat / zw. 3.07.1955
10. Biernat Walter / 28.03.1920 / SS-Rottenf. / wartownik / 5.10.1948 / 6 lat / - / zm. 6.02.1952
11.Bjelik Georg / 18.08.1909 / SS-Rottenf. / wartownik / 7.01.1948 / 5 lat / zw. 28.02.1952
12. Brückner Karl / 5.05.1904 / SS-Unterscharf. / wartownik / 2.02.1948 / 4 lata / zw. 28.02.1951
13. Buchmüller Anton / 28.01.1909 / SS-Sturmmann / kier. bloku / 3.01.1948 / 8 lat / - / zm. 10.1952
14. Buttinger Andreas / 29.05.1910 / SS-Schütze / wartownik / 7.02.1948 / 10 / zm. 26.04.1949
15. Dialler Jacob / 8.12.1913 / SS-Sturmmann / wartownik / 7.01.1948 / 5 lat / zw. 23.12.1951
16. Dieckmann Wilhelm / 24.06.1911 / SS-Unterscharf. / wartownik / 2.02.1948 / 6 lat
17. Durst Hans / 23.11.1909 / SS-Rottenf. / wartownik / 7.01.1948 / 5 lat
18. Dürr Karl / 13.10.1915 / SS-Unterscharf. / wartownik / 7.01.1948 / 8 lat / zw. 18.12.1954
19. Ehrich Elsa / 8.03.1914 / dozorczyni / 10.05.1948 / k. śmier. / str. 26.10.1948
20. Eisel Adam / 13.07.1911 / SS-Sturmmann / wartownik / 7.01.1948 / 5 lat
21. Engst Alfred / 17.12.1912 / SS-Oberscharf. / wartownik / 31.01.1948 / 8 lat / zw. 28.03.1955
22. Feht Konrad / 8.05.1915 / SS-Schütze / wartownik / 6.02.1948 / 8 lat
23. Ferber Wilhelm / 10.06.1903 / SS-Oberscharf. / wartownik / 2.01.1948 / 6 lat / zw. 2.01.1954 / zm. 1964
24. Fink Jacob / 17.02.1909 / SS-Rottenf. / wartownik / 7.01.1948 / 4 lata / zw. 21.02.1951
25. Fleischer Georg / 24.11.1911 / SS-Schütze / wartownik / 18.05.1948 / 12 lat / zw. 2.05.1956
26. Fleischer Michael / 18.08.1912 / SS-Rottenf. / wartownik / 3.01.1948 / 4 lata
27. Freimeier Jacob / 15.03.1911 / SS-Schütze / wartownik / 3.01.1948 / 8 lat / zw. 15.12.1954
28. Fries Fritz / 28.10.1892 / SS-Hauptscharf / czł. zał. / 17.06.1948 / 8 lat / zm. 13.10.1950
29. Frischholz Fritz / 5.10.1911 / SS-Oberscharf. / wartownik / 3.08.1948 / 8 lat / zw. 10.03.1955
30. Gebhardt Friedrich / 26.02.1899 / SS-Unterscharf. / wartownik / 25.06.1948 / k. śmier. / str. 15.11.1948
31. Genth Wilhelm / 6.05.1894 / SS-Unterscharf. / sanitariusz / 6.02.1948 / 5 lat / zw. 6.02.1953
32. Goetzinger Karl / 20.05.1909 / SS-Schütze / wartownik / 2.01.1948 / 6 lat
33. Grabert Hans / 31.05.1907 / SS-Oberscharf / kier. adm. / 15.07.1948 / 3 lata / deport. do Niemiec 16.06.1950
34. Grata Jacob / 25.11.1916 / SS-Schütze / wartownik / 2.01.1948 / 6 lat / zw. 13.1.1954
35. Günther Otto / 25.08.1899 / SS-Schütze / wartownik / 7.01.1948 / 5
36. Habel Franz / 31.05.1912 / SS-Rottenf. / wartownik / 2.01.1948 / 4 lata
37. Harfmann Christian / 20.08.1910 / SS-Rottenf. / wartowni / 6.03.1948 / 12 lat / zm. 22.07.1961
38. Hartmann Josef / 22.03.1918 / SS-Sturmmann / wartownik / 5.01.1948 / 6 lat / zw. 5.1.1954
39. Heller Georg / 24.11.1912 / SS-Hauptscharf. / wartownik / 18.05.1948 / 15 lat / zw. 23.11.1956
40. Hess Hans / 17.06.1910 / SS-Rottenf. / wartownik / 9.01.1948 / 6 lat
41. Hoffmann Anton / 17.09.1910 / SS-Sturmmann / wartownik / 5.01.1948 / 8 lat / zw. 17.12.1954
42. Huber Georg / 17.05.1915 / SS-Sturmmann / wartownik / 5.01.1948 / 5 lat
43. Janowitsch Josef / 22.08.1910 / SS-Sturmmann / wartownik / 5.01.1948 / 4 lata
44. Jost Jacob / 6.10.1895 / SS-Oberscharf. / wartownik / 5.01.1948 / 10 lat / zw. 30.04.1956
45. Keller Paul / 16.10.1910 / SS-Sturmmann / wartownik / 6.02.1948 / 7 lat / zw. 15.7.1954
46. Kessler Johann / 28.02.1910 / SS-Sturmmann / wartownik / 18.05.1948 / zm. 25.02.1950
47. Koerner Theodor / 6.09.1904 / SS-Unterscharf. / wartownik / 6.02.1948 / 10 lat
48. Kotre Hans / 22.08.1912 / SS-Sturmmann / wartownik / 28.05.1948 / 12 lat / zw. 9.5.1956
49. Lahner Andreas / 10.12.1921 / SS-Sturmmann / wartownik / 25.06.1948 / 12 lat / zw. 2.05.1956
50. Lassner Johann / 26.07.1909 / SS-Schütze / wartownik /23.04.1948 / 5
51. Lienerth Johann / 5.08.1915 / SS-Sturmmann / wartownik 2.01.1948 / 5 lat / zm. 16.06.1949
52.Loges Friedrich / 26.04.1921 / SS-Unterscharf. / 9.12.1948 / 5 lat / zw. 19.12.1953
53. Löx Martin / 7.02.1908 / SS-Rottenf. / wartownik / 14.05.1948 / 10 lat / zm. 26.06.1949
54. Mantsch Stefan / 24.09.1922 / SS-Schütze / wartownik / 2.01.1948 / 3 lata / zw. 12.4.1951
55. Marksteiner Kasper / 1.11.1913 / SS-Sturmmann / wartownik / 1 8.05.1948 / 10 lat / zm. 20.06.1949
56. Masorsky Hans / 25.01.1891 / SS-Hauptscharf. / wartownik / 31.01.1948 / 8 lat
57. Mayer Julius / 7.01.1902 / SS-Oberscharf. / wartownik / 2.01.1948 / 5 lat / zm. 1.06.1949
58. Mayer Wendolin / 1.09.1910 / SS-Schütze / wartownik / 18.05.1948 / 10 lat / zm. 11.03.1949
59. Mennenga Udo / 1.01.1910 / SS-Hauptscharf. / funk. komen. / 8.06.1948 / 15 lat
60. Merle Hans / 15.05.1914 / SS-Schütze / wartownik / 2.01.1948 / 5 lat / zw. 2.1.1953
61. Mockel Hans / 2.03.1891 / SS-Rottenf. / 6.03.1948 / 5 lat
62. Moeller Kurt / 11.01.1918 / SS-Oberscharf. / czł. zał. / 1.04.1948 / k. śmier. / str. 6.10.1948
63. Moos Jozef / 24.01.1904 / SS-Rottenf. / sanitariusz / 31.01.1948 / 3 lata / zm. 20.04.1950
64. Müller Karl / 10.03.1907 / SS-Sturmmann / kier. bloku / 23.04.1948 / 7 lat
65. Neu Georg / 1.08.1921 / SS-Schütze / wartownik / 7.02.1948 / 12 lat / zw. 9.05.1956
66. Niessner Jacob / 19.01.1908 / SS-Schütze / wartownik / 26.01.1948 / k. śmier. / str. 14.07.1948
66. Ohnweiler Kurt / 25.03.1913 / SS-Schütze / wartownik / 9.01.1948 / 5 lat / zw. 1.3.1952
67. Ott Jacob / 1.01.1913 / SS-Schütze / wartownik / 6.02.1948 / 8 lat / zw. 17.06.1955
68. Pantli Franz / 29.09.1905 / SS-Schütze / wartownik / 28.05.1948 / 12 lat
69. Petrak Wilhelm K. / 13.02.1909 / SS-Oberscharf. / czł. zał. / 15.07.1948 / 2 lata / zw. 19.07.1949
70. Pfeiffer Samuel / 14.02.1909 / SS-Sturmmann / wartownik / 3.01.1948 / 8 lat / zm. 28.07.1948
71. Plasche Franz / 14.03.1900 / SS-Rottenf. / wartownik / 13.04.1948 / dożywocie
72. Radler Johann / 9.09.1909 / SS-Schütze / wartownik / 3.01.1948 / 8 lat / zw. 1.03.1955
73. Radrich Thomas / 19.10.1912 / SS-Rottenf. / wartownik / 3.01.1948 / 8 lat
74. Reimers Rolf Jürgen 18.07.1906 SS-Unterscharf. 25.06.1948 / 10 lat
75. Rometsch Jacob / 30.07.1915 / SS-Sturmmann / wartownik / 3.03.1948 8 lat zw. 5.05.1955
76. Rosen Johannes / 18.04.1911 / SS-Rottenf. / wartownik / 18.05.1948 / 10 lat
77. Rossbach Erich / 30.04.1896 / SS-Unterscharf. / wartownik / 3.06.1948 / 6 lat / zw. 3.06.1954
78. Schoch Paul / 29.10.1887 / SS-Oberscharf. / czł. zał. / 23.04.1948 / 4 lata / zm.20.01.1951
79. Schubert Kurt / 26.05.1921 / SS-Oberscharf. / wartownik / 28.08.1948 / 6 lat / zw. 30.05.1954
80. Schultze Hermann / 18.01.1893 / SS-Unterscharf. / wartownik / 11.08.1948 / 5 lat / zm. 5.04.1949
81. Schwartz Johann / 3.05.1923 / SS-Schütze / wartownik / 18.05.1948 / 12 lat
82. Setz Johann / 26.06.1907 / SS-Sturmman / wartownik / 28.05.1948 / 8 lat / deport. do Niemiec 28.02.1955
83. Thal Michael / 16.01.1910 / SS-Schütze / wartownik / 9.01.1948 / 5 lat
84. Thiele Maks / 13.06.1890 / SS-Oberscharf. / stajenny / 26.02.1948 / 12 lat / zm. 3.04.1951
85. Tschoeltsch Gothard / 11.08.1907 / SS-Unterscharf. / prac. adm. / 23.04.1948 / 12 lat
86. Vogel Georg / 20.12.1911 / SS-Schütze / wartownik / 6.03.1948 / 12 lat
87. Vormittag Franz / 23.01.1920 / SS-Sturmmann / wartownik / 9.05.1948 / 6 lat
88. Vormittag Jacob / 8.03.1909 / SS-Sturmman / wartownik / 14.05.1948 / 5 lat
89. Völker Richard / 3.09.1908 / SS-Unterscharf. / wartownik / 23.04.1948 / 6 lat / zw. 23.04.1954
90. Wirth Franz / 8.11.1909 / SS-Rottenf. / wartownik / 28.05.1948 / 12
91. Zach Helmuth / 19.08.1909 / SS-Unterscharf. / wartownik / 7.01.1948 / 6
92. Zellmer Anton / 8.11.1909 / SS-Schütze / wartownik / 28.05.1948 / 12

w 1949 r.:
1. Mayer Johann / 11.02.1894 / SS-Hauptscharf. / czł. zał. / 1.03.1949 / 5 / zm. 21.10.1949
2. Moos Emil / 15.05.1892 / SS-Scharf. / wartownik / 9.01.1949 / 3 lata / zm. 11.01.1950
3. Süss Franz / 30.11.1912 / SS-Rottenf. / wartownik / 13.04.1949 / k. śmier. / str. 20.09.1949
4. Vormittag Johann / 5.08.1904 / SS-Schütze / czł. zał. / 13.04.1949 / dożywocie / zw. 11.03.1953

w 1950 r.:
1. Oswald Jozef / 18.03.1908 / SS-Schütze / wartownik / 1.03.1950 / 10 / zm. 7.11.1955
2. Weiss Johann / 24.02.1915 / SS-Schütze / wartownik / 31.08.1950 / 12

w 1951 r.:
1. Lauffs Hans / 12.01.1912 / SS-Hauptsturmf. / sędzia SS / 23.04.1951 / 5 / zw. 1.04.1953

Skazani przez Sąd Wojewódzki w Lublinie w 1952 r.:
1. Busz Emilian / 13.01.1920 / SS-Schütze / wartownik / 27.05.1952 / 15 lat / zw. 21.07.1961

Skazani przez Sąd Okręgowy w Radomiu w 1947 r.:
1. Beer Michael / 7.04.1908 / SS-Rottenf. / wartownik / 22.12.1947 / 10 lat / zw. 20.05.1955
2. Botsch Johann / 24.06.1921 / SS-Sturmmann / wartownik / 22.12.1947 / 10 lat
3. Frick Robert / 15.10.1918 / SS-Unterscharf. / wartownik / 22.12.1947 / 15 lat / zw. 2.05.1956
4. Günesch Simon / 25.06.1921 / SS-Sturmmann / wartownik / 22.12.1947 / 10 / zw. 6.5.1955

Skazani przez Sąd Okręgowy w Świdnicy w 1947 r.:
Olczyk Janusz / 31.08.1920 / blokowy / 11.12.1947 / 4 lata

Skazani przez Sąd Okręgowy w Krakowie
w 1948 r.:
1. Bajerke Alfred / 26.12.1902 / SS-Unterscharf. / wartownik / 1.06.1948 / 15 lat / zw. 8.06.1956
2. Boden Erna / 10.10.1919 / - / dozorczyni / 9.12.1948 / 4 lata / deport. do Niemiec 15.01.1951
3. Bott Hans / 14.08.1913 / SS-Scharf. / czł. zał. / 13.02.1948 / 5 lat /
4. Dick Hermann / 18.09.1895 / SS-Unterscharf / wartownik / 10.03.1948 / 5
5. Gall Michael 22.07.1902 / SS-Schütze / wartownik / 22.03.1948 / 3 / deport. do Niemiec 15.01.1951
6. Macha Emilien / 22.09.1905 / dozorczyni / 16.11.1948 / 12 / zm. 4.02.1949

w 1949 r.:
1. Reichel Rosemarie / 16.09.1920 / dozorczyni / 17.01.1949 / 8

Skazani przez Sąd Okręgowy w Warszawie w 1948 r.:
1. Drews Franz / 4.05.1889 / SS-Sturmmann / wartownik / 30.06.1948 / 4 / deport, do Niemiec 12.04.1951
2. Frombach Josef / 29.04.1908 / SS-Sturmmann / wartownik / 22.09.1948 / 4 / deport, do Niemiec 15.01.1951

Skazani przez Sąd Apelacyjny w Warszawie w 1950 r.:
1. Gemmel Jacob / 27.05.1913 / SS-Schütze / wartownik / 24.11.1950 / 12 lat

Skazani przez Sąd Okręgowy w Wadowicach w 1948 r.:
1. Baner Josef / 23.09.1908 / SS-Sturmmann / wartownik / 27.04.1948 / 5 lat / zm. 10.09.1951
2. Günesch Johann / 17.05.1913 / SS-Schütze / wartownik / 16.04.1948 / 3,5 roku / deport. do Niemiec 9.02.1951

Skazani przez Sąd Okręgowy w Toruniu w 1948 r.:
1. Gohl Oskar / 5.06.1908 / SS-Rottenf. / wartownik / 10.05.1948 / 15 lat/ zw. 30.10.1956

Skazani przez Najwyższy Trybunał Narodowy w Krakowie w 1947 r.:
1. Danz Luise / 11.12.1917 / dozorczyni / 22.12.1947 / dożywoc. / zw. 20.08.1957
2. Lächert Hildegarda / 19.03.1920 / dozorczyni / 22.12.1947 / 15 / zw. 7.12.1956
3. Arthur Liebehenschel / 25.11.1901 / SS-Obersturmb. / komendant obozu / 22.12.1947 / k. śmier. / str. 24.01.1948
4. Muhsfeldt Erich / 18.02.1913 / SS-Oberscharf. / szef. krem. / 22.12.1947 / k. śmier. / str. 24.01.1948
5. Orlowski Alice / 30.09.1903 / dozorczyni / 22.12.1947 / 15 / zw. 19.12.1956

Skazani przez Sąd SS:
1. Florstedt Hermann / 18.02.1895 / SS-Obersturmb. / komendant obozu / k. śmierci / str. 15.04.1945
2. Koch Karl Otto / 2.08.1897 / SS-Standartenf. / komendant obozu / 1944 / k. śmierci / str. 26.04.1945

Skazani w procesie załogi KL Dachau w 1945 r.:
1. Endress Anton / 3.04.1909 / SS-Oberscharf. / sanitar. / 13.12.1945 / k. śmierci / str. 28.05.1946
2. Langleist Walter / 5.08.1893 / SS-Hauptsturmf. / dow. zał. wart. / 13.12.1945 / k. śmierci / str. 29.05.1946
3. Ruppert Friedrich / 25.02.1905 / SS-Obersturmf. / kier. techn. / 13.12.1945 / k. śmierci / str. 28.05.1946
4.. Weiss Martin / 3.06.1905 / SS-Obersturmb. / komendant obozu / 13.12.1945 / k. śmierci / str. 29.05.1946

Skazani w procesie załogi KL Neuengamme w 1946 r.:
1. Thumann Anton / 31.10.1912 / SS-Obersturmf. / kier. oddz. III / 1.04.1946 / k. śmierci / str. 8.10.1946
2. Trzebiński Josef Alfred / 29.08.1902 / SS-Obersturmf. / lekarz / 1.04.1946 / k. śmierci / str. 8.10.1946

Skazani w procesie załogi KL Buchenwald w 1947 r.:
1. Hackmann Hermann Heinrich Wilhelm / 11.11.1913 / SS-Hauptst. / kier. obozu więźniarsk. / 14.08.1947 k. śmierci zam. na 25 lat / zw. 25.03.1955

Skazani przez Brytyjski Trybunał Wojskowy w 1947 r.:
1. Koegel Max / 16.10.1895 / SS-Oberstumb. / komendant / str. 27.06.1947

Skazana przez Sąd Ludowy w Wiedniu:
1. Braunsteiner Hermine / 16.07.1919 / Rapportf. / 3 lata

Skazany przez Sąd Krajowy we Frankfurcie n/Menem w 1965 r.:
1. Höcker Karl / 11.12.1911 / SS-Oberscharf. / adiutant / 19-20.08.1965 r. / 7 lat

Skazany przez Sąd w Wiesbaden w 1973 r.:
1. Schubert Gothard / 1.03.1973 / 6 lat / sądzony za zbrodnie w Bełżcu

Sądzeni przed Sądem Krajowym w Düsseldorfie w 1975 r.:
1. Boettcher Hermine / 26.04.1918 / dozorczyni / 19.04.1979 / uniewinn.
2. Braunsteiner Hermine / 16.07.1919 / Rapportf. / 30.04.1981 / dożywocie
3. Ellwanger Thomas / 3.03.1917 / SS-Unterscharf. / 30.04.1981 / 3 lata
4. Groffmann Heinrich / SS-Rottenf. / kier. pola / 30.06.1981 / uniewinn.
5. Hackmann Hermann Heinrich Wilhelm / 11.11.1913 / SS-Hauptst. / kier. obozu więźniarsk. / 30.06.1981 / 10 lat
6. Lächert Hildegarde / 19.03.1920 / dozorczyni / 20.04.1981 / 12 lat
7. Laurich Emil / 21.05.1921 / SS-Rottenf. / prac. oddz. politycz. / 30.06.1981 / 8 lat
8. Mayer Charlotte 7.02.1918 dozorczyni 19.04.1979 uniewinn.
9. Orlowski Alice / 30.09.1908 / zm. w trakcie procesu
10. Petrick Fritz Heinz / 22.01.1913 / SS-Oberscharf. / 30.06.1981 / 4 lata
11. Reinartz Wilhelm August (Willi) / 17.03.1910 / SS-Unterscharf. / sanitar. / 12.1978 / wyłączony z rozprawy ze względu na zły stan zdrowia
12. Schmidt Ernst Heinrich / 27.03.1912 / SS-Hauptsturmf. / lekarz / 19.04.1979 / uniewinn.
13. Strippel Arnold / 2.06.1911 / SS-Obersturm. / kier. obozu / 30.06.1981 / 3 lata 6 mies.
14. Süss Rosa / dozorczyni / 19.04.1979 / uniewinn.
15. Villain Heinz H.K. / 1.02.1921 / SS-Unterscharf. / kier. pola / 30.06.1981 / 6 lat

- - - - - - - - - - - -
<-powrót | w górę

© Copyright Szycha (2004-2013)